Prisijungę

We have 3 guests and no members online

Clone Stamp Tool ir filtro Liquify įrankiai: ForwardWarp, Pucker.
 
   Pasinaudodami šiais įrankiais koreguosime moters figūrą. Didelių pakeitimų nedarysime, tik šiek tiek numesime svorio. Žemiau parodyta kokio rezultato turėtume siekti.
1
 
   Prieš pradėdami darbą parsisiunčiame šią bylą. Atsidarę pasidarome sluoksnio kopiją, su kuria ir dirbsime. Įjungdami ir išjundami šią kopiją matysime pasikeitimus. Pasižymėję naują sluoksnį jungiame filtrą Liquify. Tai darome taip Filter -> Liquify.
liquify
 
   Pasirinkę Forward Warp įrankį siaurinsime taliją. Kad darbas eitųsi greičiau rekomenduoju naudoti mygtukus [ ir ] dėl įrankių dydžio keitimo.
mot3
 
   Lygiai taip pat galima rankas padaryti plonesnes. Siaurinant klubus reikia kad ir rankų pirštai kartu pasislinktų. Tam pasiimam Forward Warp didelio dydžio ir keliame nuo rankos vidurio link kūno.
mot4
 
   Taip dirbame su visomis dalimis kurias reiktų siaurinti. Dailinant pilvą ir krūtinę reikia panaudoti dar vieną įrankį Pucker. Jis padeda sutraukti tam tikras nuotraukos vietas. Taip bamba gausis mažesnė, o aplinkinė oda lygesnė. Lygiai taip pat galima dirbti ir su krūtine.
mot5
 
   Susiaurinus galima dar pataisyti atitinkamas vietas. Pavyzdžiui kairės rankos odos raukšlių naikinimas. Tam panaudosime įrankį Clone Stamp Tool. Jo naudojimas vyksta taip, spaudžiam Alt klavišą, spragtelime toje vietoje kur oda yra mums tinkama, atleidžiame Alt klavišą ir su kairiu pelės mygtuku taisome tą vietą kur oda yra netinkama.
mot6
 
   Taigi šitaip tęsiant darbą turėtume gauti panašų rezultatą.
mot1