Prisijungę

We have 3 guests and no members online

Brush'ų grunged rinkinio panaudojimas

 

   Pirmiausiai pradėsime nuo to, kad reikia parsisiųsti brush'us ir merginos foto. Tada susikuriame dokumentą 700px * 950px. Pasinaudodami naujais brush'ais sukuriame patinkančią tekstūrą palei dokumento kraštus, panašiai kaip parodyta žemiau. Naudodami brush'us keiskite flow ir opacity parametrus, bei tipus. Patį centrą užpildykite su didelio dydžio brush'u, bet mažu parametru opacity.

1

   Dabar atsidarome merginos fotografiją. Geresniam iškirpimui pasinaudojame įrankiu Pen Tool. Iškirptą merginą permetame į pagrindinį dokumentą. Truputėlį sumažiname plaukų apimtį, bei pačios merginos dydį. Jeigu aplink merginą matosi linijos jas nuvalome su Eraser Tool.

2

   Žemiau merginos padarome sukuriame ryškesnių grunged tipo tekstūrų. Apie pačią merginą taip pat sukuriame tamsių ir baltų tekstūrų. Baltas taikome prie pat kūno.

3

4

   Apie rankas, smuiką ir smuiko stryką pridedame šiek tiek tamsių grunged tekstūrų.

5

   Šiuo atveju labiau tiktų ilgesni plaukai. Jiems sukurti pasinaudojame 3px dydžio brush'u, su 75% Hardness, atitinkamais Shape Dynamics ir Smoothing parametrais.

6

   Kol kas gauti plaukai atrodo retoki. Jiems sutankinti sukursime daugiau plaukų. Pirmiausiai nusibrėžiame plauko formą su Pen Tool. Spausdami dešinį pelės mygtuką ant gautos linijos pasirenkame Stroke Path. Reikia pasirinkti atitinkamą brush'o dydį, bei būtinai nustatyti parametrą Simulate Pressure.

7

8

9

   Šitaip gausime panašų plauką į šį.

10

   Dabar šiek tiek padauginame šių plaukų juos keistami su komanda Ctrl + T ir įsijungę Warp būseną. Sujungiame visus gautus plaukus į vieną sluoksnį. Kopijuodami plaukų sluoksnį sukuriame jų tiek, kad šukuosena atrodytų tanki.

11

   Pridėsime keletą abstakčių linijų. Pasirinkę Hard Round brush'ą nustatome atitinkamus parametrus kaip parodyta žemiau.

12

   Naujame sluoksnyje sukuriame taškinę tekstūrą.

13

14

15

16

   Ją keičiame su Filtru Blur->Motion Blur. Parametrus pasirenkame kaip parodyta žemiau.

17

   Su komanda Ctrl+T ir pasirinkę Warp režimą ištampome gautą tekstūrą.

19

   Daugindami ir šiek tiek transformuodami pridedame šių linijų žemiau merginos sluoksnio.

20

   Einame į Layer->New Adjustment Layer->Curves ir nustatome žemiau nurodytus parametrus. Tokiu būdu mergina tampa šiek tiek ryškesnė.

21

   Norėdami pakeisti visos aplinkos spalvą einame į Layer->New Adjustment Layer->Color Balance ir reguliuodami Shadows, Midtones, Highlights išgauname skirtingo tipo aplinkos spalvas. Pasirenkame mielesnę akiai.

22

23

   Jeigu tvarkant šią kompoziciją merginos nuotrauka yra nepakankamo ryškumo siūlyčiau pasinaudoti filtrais:

1. Sharpen->Unsharp Mask

Amount : 75 %

Radius: 1.5 pixels

Threshold: 0 levels

pradinis

2. Blur->Surface Blur

Radius: 10 pixels

Threshold: 10 levels