Prisijungę

We have 6 guests and no members online

Tekstas ir efektai 

 

Kaip padaryti „Spray“ tipo užrašą? Pradžioje atsisiųskite šias bylas: asfaltas, brush'ai ir šriftas. Šriftą reikia patalpinti į Fonts katalogą. Xp windows jis yra Control Panel->Font katalogas, o 7 Windows ant šrifto spaudžiame dešinį klavišą ir renkamės install. Photoshop jungiame tik po to kai įsikeliame šriftą, kitaip jo nerodo.

14

 

Pradėsime nuo pradžios. Susikuriame naują dokumentą, kuris būtų 900x600 dydžio ir 72 taškų raiškos. Pagrindą nuspalviname juodai. Pasiimame naują sluoksnį ir jame balta spalva panaudojame žemiau nurodytus brush'us, kad gauti panašų rezultatą:

12

 

Einame į Layer->Layer Style->Outer Glow. Nurodome dydį 180. Gauname žemiau parodytą efektą.

3

 

Dabar įsikeliame asfalto paveikslėlį.

4

 

Einame į Layer->Create Clipping Mask ir gausime žemiau parodytą efektą.

5

 

Dabar naujame sluoksnyje parašome tekstą. Jam panaudokite šį 1942 report šriftą su žemiau nurodytais parametrais. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuos parametrus reikia tiesiog įjungti (T ir TT mygtukai).

6

Pasidarome teksto sluoksnio kopiją. Ją išjungiame. Likusiam tekstui uždedame šį parametrą iš Layer->Layer Style. Šiuo atveju panaudotos spalvos kodas #d200ff.

7

Dabar einame į Filter->Blur->Gaussian Blur ir nustatome 8. Padarome šio teksto sluoksnio kopiją, kad būtų ryškesnis vaizdas.

8

 

Naujame sluoksnyje su teptuku pabraižome bet kokią juodą liniją. Galima panašiai kaip parodyta apačioje arba kaip jums gražiau. Nuėję į Filter->Blur->Gaussian Blur pasirenkame dydį, šiuo atveju rinkaus 3. Gal jums tiks kitas artimas dydis.

9

 

Dabar vėl pasidarome iš neliesto teksto papildomą kopiją. Turėtumėte matyti panašų vaizdą.

10

Naujai teksto kopijai nurodome šiuos parametrus iš Layer->Layer Style: Outer Glow, Inner Glow ir Color Overlay (pilka).

11

 

Vėl įsikeliame asfalto paveikslėlį, kuriam nurodome režimą Multiply ir nepermatomumą 30%.

12

 

Susikuriame naują sluoksnį kuriame su 200 dydžio soft teptuku sudedame skirtingų spalvų dėmes.

13

 

Kai sudedame visas norimas spalvas einame į Filter->Blur->Gaussian Blur ir renkamės dydį 40-50 (jums gal tiks ir kitoks). Sluoksniui nurodome Overlay režimą. O čia matome gautą rezultatą.

14

 

O čia dar vienas bandymas.  

tanc