Prisijungę

We have 4 guests and no members online

Pieno efekto naudojimas

 

Darbiniai failai: pienas1, pienas2, pienas3, pienas4.

Pradėsime nuo raidžių piešimo. Pradžioje pasidarome tinklelį View>Show Grid. Tada pasiėmę Rectangle Tool (M) sukuriame 2 kvadratus ir 2 stačiakampius kaip pavaizduota žemiau.

1

Kad sukurti M raidę imame Pen Tool (P) ir nubraižome atitinkamą formą, kuri bus baltos spalvos.

2

 

Nubraižę apatinį M raidės iškirpimą, spaudžiame Enter ir pradedame tvarkyti viršų.

 

3

Vėlgi paspaudę Enter dirbame toliau. I raidę galime praleisti, pataisyti reikia tik L raidę. Sukuriame atitinkamą formą.

4

 

Po Enter paspaudimo pradėsime darbuotis su K raide. Čia reikės 3 formų. Pagal langelius jas atitinkamai sukuriame.

5

 

Taigi turime jau visas raides. Prieš pradėdami darbą toliau turime pakeisti raidžių spalvą, nes pienas visgi yra baltas. Pirmiausiai sujungiame visus sluoksnius išskyrus background. Pakeičiame raidžių spalvą panaudodami Paint Bucket Tool (G). Fono spalva turi būti juoda.

6

 

Sekančiam etapui reikia parsisiųsti šiuos keturis paveikslėlius: pirmas, antras, trečias, ketvirtas. Pradėsime nuo M raidės. Įsikeliame pirmąjį pieno paveikslėlį. Panaudodami Edit>Transform>Scale pakeičiame dydį, kad atitiktų stiklinės plotį. Su Eraser Tool (E) ištriname kai kurias vietas apatinėje stiklinės dalyje. Taipogi su Stamp Tool (S) pataisome tas dalis kur matosi stiklinės kraštas. Turėtų likti tik pienas ir jokios stiklinės žymės.

7

Kiekvienai raidei imame skirtinas nuotraukas, taip geriau atrodys bendras vaizdas. Aišku galima naudoti tik vieną, kurią pagerintumėte su Warp tool. Pasiėmę antrąją nuotrauką, ikeliame prie užrašo. Su Magic Wand Tool (W) pasižymime juodą sritį ir ištriname. Einame įEdit>Transform>Rotate ir pritaiko prie „I“. Siūlyčiau padaryti pieno nuotrauką vos platesnę nei raidė ir su švelniu trintuku nuvalyti aplinkinę teritoriją. Taip mažiau matysis perėjimas nuo raidės prie pieno.

8

 

Dėl „L“ imame trečiąją nuotrauką. Čia rimtų pakeitimų nereikia. Truputį pavalome su minkštu trintuku bei galime su Smudge Tool (R) šiek tiek sušvelninti perėjimą.

9

 

Dėl „K“ reikės rimčiau padirbėti. Pirmiausiai įsikėlę paskutinę nuotrauką pakeičiame jos spalvą Image>Adjustment>Desaturate. Po to einame į Image>Adjustment>Levels ir pakoreguojame spalvas. Paryškiname ir juodą spalvą. Su Magic Wand Tool (W) pažymime juodą teritoriją ir ją ištriname. Su Edit>Transform>Scale pagalba pritaikome tyškantį pieną prie raidės. Nereikalingas vietas nutriname su Eraser Tool (E). Jeigu išsikiša kuri nors „K“ dalis, ją nutriname.

10

 

Padarius visą paveikslėlį galime šiek tiek pakoreguoti spalvas su Image>Adjustment>Desaturate, Image>Adjustment>Levels. Jeigu vietomis matosi smulkios nereikalingos dalys galime nuotrauką šiek tiek sulieti Filter>Blur>Gaussian Blur. Naudokite tik mažus dydžius.